Periscope Yayın Kaydetme

, , Leave a comment

Periscope yayınlarını kaydetmeniz için en başarı göstermiş uygulamayı sizlerle paylaşacağız. Ekran kaydetme mevzusunda birçok uygulamayı daha önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. Periscope yayınları kaydederken telefonunuzu kasmayan ve yayını donmadan izleyeceğiniz uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Azca Screen Recorder tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Cihazınız için root gerektirmez. Videoları HD kalitesinde çekebilirsiniz. Öteki video kaydetme yazılımlarına nazaran , video boyutları da oldukça düşük olarak kaydedilmektedir. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmek için tıklayın.

AZ Screen Recorder – No Root

Android markete giriş yaparak , uygulamayı indirip yüklüyoruz.

az-screen-recorder

Uygulamanın oldukça kolay ve kullanışlı bir arayüzü var. Ekrandaki kaydetme simgesine tıklayarak kayıt alabilirsiniz. Programın başlıca özellikleri:

Sponsorlu Bağlantılar
Magic düğmesi: Ekranda herhangi bir şey göstermeden Kaydınızı denetim eden bir düğme. Böylece, video seyirciler bir tek sen ekran görüntüsünü istediğiniz ne olursa olsun uygulamanın, oyun yada üstünde durulacak.

az-screen-kaydetme

Ön kamera kaydedici: Eğer yüzünüzü ve herhangi bir boyut ve donukluk için ekranda herhangi bir pozisyona serbestçe sürüklenen ve özelleştirilebilir bir ufak bindirme penceresinde duyguları, kaydedebilirsiniz.

Geri sayım sayacı: Kayda başlamadan ilkin geri sayım sayacı ile hazırlık yapabilirsiniz.

Ekran Denetim: Kayıt esnasında video üstünde değişimler yapabilir, bazı mühim noktaları işaretleyebilirsiniz.

Video düzenleme: Video parçalarını kırpabilir, video üstünde çeşitli değişimler yaparak videonuzu daha etkili hale getirebilirsiniz.

Uygulama tamamen parasızdır fakat ek özellikler ve değişik işlevler için uygulama içi satın alma özelliği sunmaktadır. Periscope videolarını kaydederken problem yaşarsanız yorum atmanız halinde destek olabiliriz. Kolay gelsin dostlar.

Daha önce de Windows 7 Gizli Klasör Oluşturma konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

35 kez okundu.

Paylaşın:
 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published