Korel Cezayirli Kimdir? Korel Cezayirli Boyu, Yaşı, Kilosu, Göz Rengi Nedir?

, , Leave a comment

Korel Cezayirli kimdir? : Korel Cezayirli Biyografisi, Korel Cezayirli Fotoğrafları, Korel Cezayirli Videoları, Korel Cezayirli hakkında herşey. Korel Cezayirli Kimdir; Nereli, Korel Cezayirli Boyu, Kilosu Kaç, Korel Cezayirli Memleketi Neresi, Sevgilisinin yada Eşinin İsmi, Korel Cezayirli Yaşı, Göz ve Saç Rengi Hakkında Detayları Sunacağız.

Korel Cezayirli Biyografisi

Yeter, Günahkar, Düşler ve Umutlar benzer biçimde yapımlarla hatırlanan son devrin popüler dizi oyuncularından birisi olan Korel Cezayirli, 2000 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde daha oldukca dizi odaklı projelerde yer almıştır. Ekranlarda sık gördüğümüz adlardan birisi olmasına rağmen dahil olduğu yapımlar haricinde medya da fazla yer almamaktadır.

1976 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Korel Cezayirli, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. 1985 ve 1994 yılları arasını kapsayan ortalama 10 senelik süreç içinde etken olarak yüzme, basketbol ve artistik buz pateni benzer biçimde spor dalları ile ilgilenen Cezayirli bu spor faaliyetlerinde lisanslı bir isim olarak mühim başarılara ulaşmıştır.

Korel Cezayirli Kimdir?

Spor faaliyetlerinde gösterdiği başarı sonrasında caz dans ve çağıl dans üstüne eğitimler alan Cezayirli, 1996 tarihinde Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı’ne girmiş ve eğitim almış olduğu süreç içinde Prof. Bozkurt Kuruç, Semih Sergen, Lale Oraloğlu ve Prof. Dr. Fuat Hacyev benzer biçimde mühim isimlerle emek harcama şansı elde etmiştir.

2000 tarihinde konservatuardan mezun olduktan sonrasında oyunculuk kariyerine ağırlık veren Cezayirli, Kod Adı Kaos, Köprü, Ayrılık, Deli Deli Olma, Maskeli Balo, Son İstasyon, Karadağlar, Lale Devri, Düşler ve Umutlar benzer biçimde yapımlarda yer almıştır. Oyuncunun son dönemde öne çıkmış olduğu dizi projeleri ise 2014 senesinde gösterilen Günahkar ve 2015 senesinde yayınlanmaya başlanan Yeter isminde projelerdir.

Korel Cezayirli Rol İsmi

Yeter- Uras

Korel Cezayirli Nereli

Ankara

Korel Cezayirli Kaç Yaşlarında

2 Nisan 1976 doğumlu ve (Ocak 2016 itibarıyla) 39 yaşındadır

Korel Cezayirli Kaç Kilo?

70

Korel Cezayirli Boyu

1.73

Korel Cezayirli Saç Rengi

Siyah

Korel Cezayirli Göz Rengi

Ela

Korel Cezayirli Burcu

Koç Burcu

Korel Cezayirli Vücut Ölçüleri?

xx-xx-xx

Korel Cezayirli Sevgilisi/Eşi Kimdir?

Bilge Cezayirli

Korel Cezayirli Twitter

https://twitter.com/korelcezayirli

Korel Cezayirli Face

https://tr-tr.facebook.com/pages/Korel-Cezayirli/578635772211821

Korel Cezayirli Eğitimi

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Kısmı Mezunu

Korel Cezayirli Mesleği

Oyuncu

Kaydet

Daha önce de Enes Kanter Biyografisi konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

24 kez okundu.

Paylaşın:

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published