İnstagram’da İşletme Profili Açmak

, , Leave a comment

isletme-profili

İnstagram işletme profili, müşterilerinizin işletmenizle daha kolay bağlantı kurmasını elde eden gelişmiş bir instagram profilidir. İşletme profiline dönüştürülen hesaba, işletmenizle ilgili birçok informasyon ekleyebilirsiniz. işletmenizin telefon numarasını, e-posta adresini ve fizyolojik adresini eklemeniz mümkündür. Minimum 1 yazışma seçeneği eklemeniz icap ettiğini aklınızda bulundurun.

İletişim detayları eklediğinizde, profilinizin üst kısmında İletişim düğmesi gösterilir. Bu düğmeye tıklayan insanoğlu, sağladığınız yazışma bilgilerine bağlı olarak Yol Tarifi Al, Ara ve E-Posta Gönder benzer biçimde seçenekler görür.Bunun yanı sıra, hesabınızı İşletme Profiline dönüştürdüğünüzde Instagram İstatistiklerine erişebilirsiniz. Bu istatistikler, takipçileriniz hakkında daha çok data almanıza ve hedef kitlenizin içeriğinizle ne kadar etkileşim kurduğunu görmenize destek sunar.

  • Müşterilerinize ulaşacağınız gelişmiş bir profil sahibi olmuş olursunuz.
  • Müşterilerin sana direkt ulaşabilmesi için profilinde telefon numarası, eposta ve konum bilgilerin yer alır.
  • İşletme profili yardımıyla istatistiklere ulaşabilirsin. Takipçiler hakkında detaylı bilgiler alarak , istatistiklerinizi inceleyebilirsiniz.

İşletme profili iyi mi açılır?

Hesabınızı İşletme Profiline dönüştürmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Profilinize gidip ayarlar simgesine dokunun.
  2. İşletme Profiline Geç‘e dokunun.
  3. Feysbuk Sayfanızı Bağlayın ekranında, yöneticisi olduğunuz tüm Feysbuk Sayfalarını görürsünüz. Instagram’daki İşletme Profilinizle ilişkilendirmek istediğiniz Sayfayı seçin. Sayfa görevleri hakkında daha çok data alın.
  4. İşletme Profilini Ayarla sayfasında işletmenizin yazışma bilgilerini gözden geçirin, lüzumlu değişimleri yapın ve Bitti‘ye dokunun.

İşlemler hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Daha önce de Doğum Sonrası Anne Nasıl Beslenmelidir konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

15 kez okundu.

Paylaşın:

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published