Google+ Hesap Askıya Alınması Çözümü

, , Leave a comment

Google plus davranış politikalarının ihlal edilmiş olduğu durumlarda hesabınız askıya alınabilir. Hesabınızda meydana getirilen paylaşımlar yada üye olduğunuz sayfalar’da meydana getirilen paylaşımlara gore politikaları ihlal edebilirsiniz. Bu durumda hesabınız askıya alınarak , başkaları tarafınca görülemez. Hesabınıza giriş hayata geçirmeye devam edebilirsiniz fakat birçok özellikten faydalanamazsınız. Askıya alınan hesaplarda şu işlemleri yapamazsınız;

 1. Yeni gösterim yapma yada sayfalara yorum yapma.
 2. +1’leme sayfa,
 3. Hangout, etkinlik yada topluluk oluşturma ya da bunlara katılma.
 4. Çevrelerinize kullanıcı ekleme

Google+ profilinizin askıya alınması mevzusunda tekrardan araştırma isteğinde bulunmak için, bir bilgisayar kullanarak askıya alınan hesabınızda oturum açın ve askıya alma işleminin tekrardan incelenmesini istemek suretiyle ekranda görüntülenen talimatları uygulayın. Politikalarımızı ihlal eden tüm içinde ne olduğu kaldırmanız yada değiştirmeniz ya da daha çok informasyon sağlamanız istenebilir. Askıya alınan hesap için itirazda bulunmak için #Tıklayın

google-plus-itiraz

Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen aşağıdaki Google Mahalli Kalite Yönergeleri ve Google+ İçerik ve Davranış Politikaları ile ilgili makaleyi okuyun. Yönergelerimize uyması için sayfanızda lüzumlu değişimleri yaptıktan sonrasında lütfen aşağıdaki problem gidericiyi tamamlayın. Aşağıdaki soruları cevaplayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 • Firmanın yada kuruluşun resmi temsilcisi misiniz?
 • Google+ İçerik ve Davranış Politikaları’nı okudunuz mu ve sayfanızın yönergelere uyduğunu güvence edebiliyor musunuz?
 • Google My Business kalite yönergelerini okudunuz mu ve işletmenizin sayfasının bunlara uygun bulunduğunu güvence edebiliyor musunuz?
 • Kuruluşunuzun, sayfanızda belirtilen adresi kalıcı mı?
 • İşletmeniz için doğru bir cadde adı girdiniz mi? Posta kutusu yada dağıtım şubesi olarak belirtilen adresler kabul edilemez.
 • İşletmeniz bir hizmet sahasında mı etkinlik gösteriyor (işletme modeliniz sizden yada işletmenin yetkili bir temsilcisinden, müşterinin bulunmuş olduğu konuma gitmesini gerektiriyor mu)?
 • İşletmenizin bulunmuş olduğu konumda karşı karşıya emek verme gerçekleştiriyor musunuz?

Ek olarak Google’daki öteki toplumsal özellikler yada paylaşım özellikleri de dönem dışı bırakılabilir.Askıya alınmanız, Gmail şeklinde öteki Google hizmetlerini kullanmanızı engellemez. Google+ profiliniz 60 günden fazla süreyle askıya alınırsa yayınlarınızın ve yorumlarınızın bir kısmı sistemlerimizden otomatikman kaldırılabilir. Askıya alınan hesaplara itiraz mevzusunda problem yaşayan kullanıcılar yorum ile destek alabilir.

Kaydet

Daha önce de Firefox ve Opera Hakkında Bilmedikleriniz konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

22 kez okundu.

Paylaşın:

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published