Facebook Sayfa Birleştirme Nasıl Yapılır Anlatımı

, , Leave a comment

Feysbuk’ta birbirine benzer 2 sayfayı birleştirmek için aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Benzer sayfaların kitlelerini aynı sayfada birleştirmek hem sayfanızın hayranlarını arttırır hemde bu sayfaların daha kısa sürede büyümesini sağlayabilir. Sayfa birleştirme işlemi için aşağıdaki şartları karşılıyor olmanız gerekiyor.

Aynı şey için 2 ayrı Feysbuk Sayfanız var ise, şu durumlarda bu tarz şeyleri birleştirmeniz mümkün olabilir:

  • Her iki Sayfada da yöneticiyseniz
  • Sayfalarınız benzer adlara sahipse ve aynı şeyi temsil ediyorsa
  • Fizyolojik konumları olduğu durumlarda, her iki Sayfa da aynı adrese sahipse

Sayfa birleştirme işlemi için;

#Tıklayın ve işlemleri yapacağımız adrese giriş yapın.

sayfalari birlestir

Sponsorlu Bağlantılar
 

Birleştirmek istediğiniz 2 Sayfayı seçin ve Devam‘a tıklayın

mukerrer sayfalar

Tutmak istediğiniz Sayfayı seçin ve Sayfayı Tut‘a tıklayın

Birleştirme Talep Et‘e tıklayın

Sayfalarınızı birleştiremiyorsanız, bu durum Sayfalarınızın birleştirmeye uygun olmadığı anlamına gelir. Sayfalarınızı birleştirmeyi talep etme seçeneğini görüyorsanız, talebiniz değerlendirilecektir. Sayfalarınız birleştirilebiliyorsa, Sayfanızı beğenen kişiler ve yer bildirimleriniz bir araya toplanır, sadece birleştirdiğiniz Sayfadaki gönderiler, fotoğraflar, değerlendirmeler, puanlar ve kullanıcı adı silinir. Öteki Sayfadan Sayfanızı beğenen kişilerin ve yer bildirimlerinin eklenmesi haricinde, tutmak istediğiniz Sayfa aynen kalır. Tutmak istemediğiniz Sayfa Feysbuk’tan kaldırılır. Sayfalar bir kez birleştirildiğinde, bu işlemi geri almak mümkün değildir. İşlem hakkında sorularınızı yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Kaydet

Daha önce de Fortigate Komut Satırları – Komutlar konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

9 kez okundu.

Paylaşın:

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published