Dragon City Kıymetli Taş Hilesi iPhone ve Android İçin

, , Leave a comment

dragon-city-hile

Android, iPhone telefonlarda ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ve devamlı çalışan Dragon city hilesini sizlerle paylaşacağız. Görevleri atlama, ejdarha büyütme şeklinde tüm engelleri aşarak süratli bir ilerleme göstermek için taşlarınızı arttırmanız herekmektedir. Bu taş hilesi ile neredeyse sınırsız değerde taşlara haiz olarak oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Hilenin yapımı oldukça kolaydır. Hazır bir site olan hile sitesine giriş yapıyoruz ve bu sitedeki adımları takip ediyoruz. İşlemleri tamamladıktan sonrasında hesabınızda kıymetli taşlar kazanırsınız. Bu taşlar kalıcıdır ve hesabınızdan silinmez. Hile sonrası banlanma yada oyundan engellenme benzer biçimde küçük bir ihtimal yoktur. Taşların süratli artışından dolayı kısa süreli olarak hesabınıza giriş yapamayabilirsiniz.

Sayfaya giriş yapmak için Tıklayın.

İlk alana oyun kullanıcı adımızı yada e-mail adresimizi yazıyoruz.

Platform ekranında “ios, android, mac, windows” sistemlerinden birini seçiyoruz ve Connect seçeneğine tıklıyoruz.

degerli-tas-1

Bağlantı kurulduktan sonrasında ekranda yüklenmesini istediğiniz tutarı seçin. Seçenekleri işaretledikten sonrasında “Hack Now” seçeneğine tıklayın.

degerli-tas-2

Kullandığınız sisteme nazaran ekranda sizi yönlendiren ikazlar görmüş olacaksınız. Bu uyarılarda belirtilen işlemleri yaparak devam edin. Tüm işlemler tamamlandıktan sonrasında oyunu yine açıp, taş sayınızı süratli bir halde arttığını görebilirsiniz.

Bu aşamalarda reklamlara tıklamanız yada telefonlar için uygulama indirmeniz talep edilebilir. Hilenin etken olması için bu tarz şeyleri yapmanız gerekmektedir.

degerli-tas-3

İşlemler esnasında hata alıyorsanız, aldığınız hatayı yazmanız halinde yine destek olabiliriz. Eğer resimli ifade kafi olmadıysa Video anlatımı izleyerek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Video ifade:

Daha önce de Samsung Galaxy K Zoom Özellikleri Kamerası konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

17 kez okundu.

Paylaşın:
 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published