Citroen C3 Nasıldır Yorumlar

, , Leave a comment

Yeni Citroen C3
Yeni Citroen C3 çağdaş tasarımı, değişik renk seçenekleri ve Citroen’in C4 Cactus modelinde gördüğümüz Airbumps® seçeneği ile dikkat çekici bir görünüme kavuşmuş. Yeni Citroen C3, Citroen markasının C4 Cactus modelinde uyguladığı başarıya ulaşmış tasarım anlayışından izle taşıyor.

Bu sonbaharda Paris Motor Show’da gerçekleşecek olan lansmanı yaklaşırken, Yeni Citroen C3’ün maceralarını Feysbuk sayfasından takip edebilir, yapmış olduğu seyahatler esnasında otomobilin Citroën ConnectedCAM™ sistemi ile çekmiş olduğu fotoğrafları ve videoları görebilirsiniz.

Yeni Citroen C3 modelinin garip özelliklerinden birisi olan Citroën ConnectedCAM™ görkemli görünüm, alışılmadık mekanlar ve sakin kent turlarından almış olduğu görüntülerle seyircilerini bir araya getiriyor. Bu yeni sistem, sürücü ön camdan ne görürse kaydetmek için dikiz aynasına yerleştirilmiş bir kamera kullanıyor. Günlük sürüş deneyimlerinizin video kaydını bir tek tek bir dokunuşla fotoğraf çekip toplumsal medyada paylaşma olanağı sağlıyor.

Citroen C3’ün yeni neslinde beden rengi oldukca geniş renk yelpazesiyle geliyor: Almond Green, Arctic White, Cobalt Blue, Shark Grey, Aluminium Grey, Ruby Red, Perla Nera Black, Power Orange ve Sand. Tavan renk seçenekleri ise: Onyx Black, Aden Red, Opal White. Ve tam olarak 36 değişik kombinasyon var.

Citroen markası, Yeni Citroen C3 modeliyle genç ve dinamik bir satın alan kitlesini hedefliyor. Yeni Citroen C3 oldukca geniş kişiselleştirme seçenekleri sunuyor: Tek renkli yada çift renkli ?  Airbump®’lı yada Airbump®’sız? Rahat ve değişik iç tasarımlarıyla? Seçenekler neredeyse sınırsız görünüyor.

Yeni Citroen C3 süspansiyonlarının emiciliği engebeli yollar için en iyi şekilde geliştirilmiş. Fakat hepsi bu kadar değil: Yeni Citroen C3 konforlu koltukları, panoramik cam tavanı, ferah iç mekan tasarımı geniş depolama alanıyla geniş çaplı konfor hissi veriyor. Yeni Citroen C3 iç mekanında, sürücü ve yolcuları için geniş mekan hissiyle son aşama aydınlık bir ortam sunuyor. Işık yoğunluğu güneş geçirmeyen perde kullanılarak ayarlanabiliyor. Yeni Citroen C3’ün koltukları son aşama rahat ve konforlu. Yatay ön açık oturum, genişlik ve boyut hissini artırıyor. İç tasarımı, kol dayama yerlerindeki şeritlerle ve ön paneldeki dokuma kumaşlarla tamamen otomotiv sektöründen bağımsız olarak esinlenilmiş.

Yeni Citroen C3, BlueHDI Dizel & PureTech motor seçenekleri ile donatılmış.

Yeni_Citroen_C3_1 Yeni_Citroen_C3_2

Detaylı ve güncel detayları Citroen Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Citroen Fiyat Sıralaması
Citroen C4 Cactus
Citroen C4
Citroen Kampanyası
Minik Otomobiller

Kaydet

Daha önce de Toyota Fiyat Sıralaması konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

14 kez okundu.

Paylaşın:

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published