Bugatti Chiron Görücüye Çıktı

, , Leave a comment

Bugatti, Chiron modeline olan saygısını ve hayranlığını belirten bir sergiyi Londra’da açtı.

Bu sergi arabayı hayal eden fakat ulaşamayan kişiler için dünya dışı bir yer şeklinde gözüküyor. Bu “sergi” aslen bir satış bayiisi, hatta İngiltere’de yaşayan milyonerlerin Chiron’a haiz olabilecekleri tek bayii.

chiron

Bu yer, 2006 yılından beri İngiltere’deki tek yetkili Bugatti satıcısı olan H.R. Owen adlı bir lüks vasıta uzmanı tarafınca işletilmektedir.

sdgfsdg

Owen bununla beraber en başarı göstermiş satıcılardan birisi, zira İngiltere’de bu zamana kadar 65 Veyron satıldı ve 15 Chiron siparişi şimdiden verildi.

utruytr

Marka Direktörü Anita Krizsan dünyadaki en karlı satış mensubu olarak biliniyor ve 1 yılda 11 Veyron satmıştı (komisyonu düşünün artık).

Sergide hakim olan şey ise Bugatti mavisi denilen rengin yanı sıra, heykeller ve resimler. Bunların içinde Chiron’un Amalgam tarafınca üretilen 1:8 boyutundaki görkemli 10 bin 160 dolarlık minyatürü (şimdiden satıldı bile). Bu minyatürde bununla beraber gerçek Chiron’un içinde kullanılan deri ve karbon fiber kaplama da yer almakta.

iiyti

Anita Krizsan “Chiron dünyanın en muhteşem otomobili ve sergisi bile bunu göstermeye kafi. Hedefimiz Chiron’un en üstün, en lüks ve en oldukça konuşulan hizmetini dünyanın her yerinde sağlamak” dedi.

Kaydet

Daha önce de 810 Beygir Gücünde Canavar Gibi Bir Elektrikli Otomobil konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

15 kez okundu.

Paylaşın:

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published