15.06.2016 Survivor’da Kim Elendi

, , Leave a comment

14.06.2016 tarihli Survivor yarışmasının eleneni belli oldu. Dün dokunulmazlık yarışını gönüllüler kaybetmişti ve İbrahim2i potaya sokmuşlardı. Bugün ise dokunulmazlığı kaybeden taraf ünlüler oldu. Bireysel dokunulmazlığı Atakan kazandı. Survivor 2016’da ikinci dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı da elenme potasına Semih ve Yunus Günçe isimlerini aday olarak belirledi.

survivorda kim elendi

survivorda kim elendi

Yapılan eleme sonucunda ise adaya veda eden isim Yunus Günçe oldu.

Rakiplerine göre biraz zayıf kalan Yunus Günçe bu hafta gönüllüler tarafından yarışmalarda sürekli seçildi. Önümüzdeki hafta bakalım adadaki güç dengeleri nasıl değişecek.

ATAKAN’DAN SEMİH’E: “SIRA SANA GELDİ!”

Eleme adada gerilimi yükseltirken Atakan, Semih’e tepki gösterdi. Semih, yeni bölümdeki dokunulmazlık oyununun dengeleri değiştirebileceğini belirtirken Atakan, Semih’in tutumuna sert tepki verdi. Atakan, Semih’i bu ana kadar insanları elemek için dokunulmazlıkları kaybettirdiğini ama şimdi sıra ona geldiği için Atakan’ı dışarıda bırakmamak lazım, diye konuştuğunu söyledi.

 

Daha önce de Kısmetse Olur Serhan Oyuncu Mu Oluyor konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

17 kez okundu.

Paylaşın:

 

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published