"Erişmek istedikleri bir hedefi olmayanlar, çalışmaktan da zevk almazlar." - E.Raux
Ana Sayfa » Webmaster Alanı

Oyunlar İçin CenkOyun.Com

Etiketler:
15 Temmuz 2012 5 Yorum
oyunlar

oyunlar

Flash oyunlar son zamanlarda internetin yükselen trendi oldu. Bu sektörde rekabet artınca kaliteyi de beraberinde getirdi. Cenkoyun.com sitesi de bu rekabete kapılıp kalitesini arttırarak sektörde isim yapan sitelerden biri. Oyun sektöründe 6.yılını tamamlayan bu site ağırlıklı olarak 2 kişilik oyunlar kategorisinde ziyaretçi ağırlıyor. Bu sayfadaki oyunları arkadaşınızla/çocuğunuzla sıkılmadan saatlerce oynayabilirsiniz. Çocukların zeka gelişimine de oldukça faydalı birçok oyun bulunuyor Cenkoyun’da.

Aksiyon oyunlarını severseniz bunlar için de savaş oyunları yüklenmiş siteye. Bu kategoride istemediğiniz kadar çok oyun var. Bu vurdulu kırdılı oyunlar ile stres atabilirsiniz. CenkOyun oyun sitelerinin sadece çocuklara yönelik oluşu tabusunu da yıkıyor. İş stresinden yorulanlar, bilgisayar başında yapacak iş bulamayanlar da bu siteyi tercih ediyor.

Direkt olarak çocukları hedef alan kategorisi ise http://www.cenkoyun.com/cizgi-film-oyunlari.php bölümüdür. Bu kısımda Pepe, Sünger Bob, Mario ve Hugo gibi bilimum çizgi film kahramanının oyunlarını oynayabilirsiniz. Hızlı ve kesintisiz hizmet veren site uzun zamandır toplam ziyaretçi sayısını yükseltiyor. Arasıra da olsa bu tarz sitelerde vakit geçirmeyi seviyorsanız CenkOyun’u sık kullanılanlarınıza eklemenizi tavsiye ederiz.

Daha önce de Beceri Oyunları İle Yeteneklerinizi Geliştirin konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

455 kez okundu.

5 Comments »

 • Storybaron

  Güzel siteye benziyor.
  Teşekkürler..

 • eda

  ben burayı cenk oyun sandım :D

 • miray

  Eee oyunlar nerede?

 • oyun oyna

  Bu güzel paylaşım için teşekkürler, çok işime yaradı.Teşekkürlerimi Sunuyorum.

 • oyun

  Cenkoyun benim de sürekli takip ettiğim sitelerden biridir.

Yorumunuzu eksik etmeyin!

Yorum yapabilir ya da sitenizden geri izleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu konudaki yorumları RSS ile takip edebilirsiniz.

Yorumlara alakasız link eklemeyiniz.

Aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>