"Çalışmak bizi şu üç şeyden kurtarır: Can sıkıntısı, kötü alışkanlıklar, Yoksulluk." - Voltaire
Ana Sayfa » Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Kısa Saç Modelleri

18 Temmuz 2012 3 Yorum
kısa saç modelleri

kısa saç modelleri

Kısa saç modelleri genç kızlar ve bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Hem bakımı kolaydır hem de size farklı bir hava katar. Saç modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduğundan hangi saç modelinin size daha çok yakıştığını deneyerek öğrenmeniz teoride pek mümkün gözükmüyor. Biz de bu konumuzun en altına kısa saç modelleri ile ilgili işinizi görecek türden bir takım görseller ekledik. Bu görsellerde sizin yüz yapınıza ve ten renginize uygun olanı seçip fotoğraftaki saçın size yakışıp yakışmayacağına karar verebilirsiniz. Son zamanlarda birçok ünlü tarafından tercih edilir oldu kısa saçlar. Hem Türkiye’de hem de dünyada bir kısa saç furyası başladı. Biz sitemize Türk oyuncuların, mankenlerin fotoğraflarını ekledik ki tercihlerinizde yanılgıya düşmeyin diye. Zira Rihanna da kısa saç kullanıyor ama o biraz çikolata tenli olduğundan ona yakışan saç modeli Türk insanına yakışmayabilir.

 

Daha önce de 2012 Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

5.783 kez okundu.

3 Comments »

  • nupelda

    şu foto fato çok tatlı olmuş bu saçlarla

  • şeyma

    hem kısa hem de kızıl normalde hiç hoş olmaz ama didem taslana pek bi yakışmış.

  • serkan

    Yaaa deniz çakır bi harika ya. Hem kısa saçlı hem de kızıl. Bir de o edalı bakışları bitiriyor beni :p

Yorumunuzu eksik etmeyin!

Yorum yapabilir ya da sitenizden geri izleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu konudaki yorumları RSS ile takip edebilirsiniz.

Yorumlara alakasız link eklemeyiniz.

Aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>