Hakim Bey Şarkısı Mehmet Erdem

, , 3 Comments

Hakim Bey son zamanların en popüler şarkısı haline geldi. Sözleri Sezen Aksu’ya olan şarkıyı Mehmet Erdem in o puslu sesinden dinlemek ayrı bir zevk veriyor. Leyla ile Mecnun adlı dizinin de müziklerini yapan Mehmet Erdem’in o güzel şarkısı ve sözleri aşağıda.

Hakim Bey

Şikayetim var cümle yasaktan
Dillerimi hakim bey bağlasan durmaz
Gelsin jandarma polis karakoldan
Fikrim firarda mapusa sığmaz eyvah

Gün olur yerle yeksan olurum
Gün olur şahım devri devranda
Kanun üstüne kanun yapsalar
Söz uçar yazı iki cihanda eyvah

Sussan olmuyor susmasan olmaz
Dil dursa hakim bey tende can durmaz
Yazsan olmuyor yazmasan olmaz
Kaleme tedbir koma tek durmaz

Daha önce de Tuğba Özay Çat Pat Şarkısı Disko Kralı konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

1.875 kez okundu.

Posted in Video Klipler.

Author

Home Page

İnternetle tam anlamıyla 2003 yılında haşır neşir olmaya başladım. Yıllarca gereksiz işler yapıp zaman öldürdüm internette sonra ufak tefek blog kurma girişimlerim oldu ama hiçbirini sürdürmedim. 2007 yılında tam anlamıyla webmasterlık hayatım başladı, siteler kurmaya başladım zaman geçtikçe bu alanda uzmanlaşıp hayatımı webmasterlığa endeksledim. Şu an saatlerce bilgisayar başında oturup blogram.org ile ilgileniyorum, dışarı çıktığımda ise her fırsatta telefondan takip ediyorum sitemi, gelen yorumları onaylıyorum mümkünse cevap yazıyorum. 2007'den bu yana webmasterlık dışında bür meslek de düşünmedim. Üniversite bitti ama pek de SSK'lı bir iş kaygım yok :)

 

3 Responses

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published