"Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar, bir kibrit bir milyon ağacı yakar..."
Ana Sayfa » Saç Modelleri ve Saç Renkleri

Çağla Şikel Saç Modelleri

Etiketler:
22 Nisan 2013 0 Yorum
çağla şikel saç modelleri

çağla şikel saç modelleri

Çağla Şikel saç modelleri ile siz de kendinize farklı bir hava katabilirsiniz. Çağla Şikel genel olarak su dalgası saç modelleri tarzını seven biri. Saçını at kuyruğu da yapsa, topuz da yapsa saçlarının şekli su dalgası oluyor. Zaten düz saçlara nazaran su dalgası ona daha çok yakışıyor. Çağla Şikel saç modelleri ve bakımlı saçları ile kozmetik firmalarının reklam için her zamanan aranan yüzü. Son zamanlarda Çağla Şikel’i ekranlarda pek sık göremesek de bayanlar hâla kuaföre gidip Çağla Şikel saç modeli ya da Çağla Şikel saç rengi istiyor.

Çağla Şikel saç rengi olarak genellikle kızıl tonları ve bal köpüğü tonları arasında tercih değiştiriyor. Kuaförden yeni çıkmış gibi derli toplu saçların modası bu yıl geçti, artık dağınık saçları moda. Dağınık saçları da en iyi taşıyan bayanlardan biri Çağla Şikel. Siz de dağınık saçları seviyorsanız sizlere ilham almanız için Çağla Şikel’in bir kaç saç modelinin fotogalerisini sunuyoruz, umarız size fikir verir.

Ayrıca sitemizde saç modellerini görmek istediğiniz ünlüler varsa bunu bize konu altından belirtebilirsiniz. En kısa zamanda onun da saç tanıtımını yaparız.

Daha önce de Petek Dinçöz Saç Modelleri konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

1.646 kez okundu.

Yorumunuzu eksik etmeyin!

Yorum yapabilir ya da sitenizden geri izleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu konudaki yorumları RSS ile takip edebilirsiniz.

Yorumlara alakasız link eklemeyiniz.

Aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>