"Mal kaybeden, birşey kaybetmistir, onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden herşeyini kaybetmistir." - Goethe
Ana Sayfa » Teknoloji

Bilinmeyen Numarayı Öğrenme

Etiketler: ,,,
23 Ağustos 2013 0 Yorum

Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon sahipleri için artık bilinmeyen numarayı öğrenmek  çok kolay ve ücretsiz. Bu konuda anlatacağımız uygulama sayesinde bilmediğiniz numarayı aratıp sahibini öğrenebiliyorsunuz. Bizi sizi aradığında birkaç saniye içinde ekranda arayanın ismi beliriyor. Aynı şekilde siz bilmediğiniz numarayı aradığınızda ismi birkaç saniye içerisinde ekranda beliriyor. Programı Android ve iOS kullanıcıları ilgili uygulama marketlerinden indirebilirler. Ayırca Android kullanıcıları CIA linkine tıklayarak direkt olarak telefona gönderebilirler.

bilinmeyen numarayı öğrenme

bilinmeyen numarayı öğrenme

Programın kısaca çalışma mantığını anlatalım; Programı kurduğunuzda rehberinize erişmek için izin ister ve rehberinizdeki kişileri kendi veritabanına ekler. Bu şekilde ne kadar fazla kişi programı kullanırsa veritabanı o kadar genişler ve bilinmeyen numarayı o kadar kolay öğrenebiliriz. Bilinmeyen bir numarayı öğrenirken size başkasının rehberinde kayıtlı olduğu şekilde ismi çıkarır. Örneğin ben o numarayı “Ahmet Ev” diye kaydetmişsem size de o şekilde gözükecektir.

Daha önce de YouTube'dan MP3 İndirme konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

230 kez okundu.

Yorumunuzu eksik etmeyin!

Yorum yapabilir ya da sitenizden geri izleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu konudaki yorumları RSS ile takip edebilirsiniz.

Yorumlara alakasız link eklemeyiniz.

Aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>