"Korkaklar ecelleri gelmeden birkaç kere ölürler. Cesurlar ölümü bir kere tadarlar." - William Shakespeare
Ana Sayfa » Teknoloji

Avea Sınırsız İnternet Paketleri

21 Ocak 2013 2 Yorum
avea sınırsız internet

avea sınırsız internet

Avea internet paketleri sayfamızı 21 ocak 2013 itibariyle, Avea’nın internet paketleri üzerinde yapmış olduğu değişiklikler sebebiyle güncellemiş bulunuyoruz. Yeni kampanyadaki paketlerin özellikleri, ücretleri ve alım şekilleri aşağıda listelenmiştir.

 • 1.Paket: Aylık 100mb limitli pakettir. Aylık ücreti 9TL’dir. Bu paketten faydalanmak için 3G 100MB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.
 • 2.Paket: Bu paket ile aylık olarak 500mb internet kullanabilirsiniz. Ücreti 15TL’dir. Sahip olmak için 3G 500MB yazıp 5555’e göndermelisiniz.
 • 3.Paket: Aylık 1GB kotanız olur ve sadece cep telefonundan kullanıyorsanız bu size yetecektir. Aylık ücreti 19TL’dir. Sahip olmak için 3G 1GB yazıp 5555’e mesaj atmalısınız.
 • 4.Paket: Sınırsız internet kullanabileceğiniz bir pakettir. 3.pakete göre daha iyidir çünkü arada sadece 3TL fark vardır. Paket ücreti aylık 22TL’dir. Bu paketi almak için 3G SINIRSIZ yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Avea internet paketleri şu an için gayet uygun. 4.paket en makulü oluyor çok internete giren biriyseniz.

Daha önce de Font İndirme Yazı Fontları konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

25.137 kez okundu.

2 Comments »

 • mustafa ozdemir

  Bence sinirsiz internet paketi icin cok bir
  rakam diger operatorlerde sinirsiz internet
  Daha uygun fiyata

 • ibrahim

  Avea cekmıyorkı 4G telefonumuz var yarım saatte nete göremiyoruz bedava olsa ne yazar

Yorumunuzu eksik etmeyin!

Yorum yapabilir ya da sitenizden geri izleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu konudaki yorumları RSS ile takip edebilirsiniz.

Yorumlara alakasız link eklemeyiniz.

Aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>