Avea Sınırsız İnternet Paketleri

, , 2 Comments

avea sınırsız internet

avea sınırsız internet

Avea internet paketleri sayfamızı 21 ocak 2013 itibariyle, Avea’nın internet paketleri üzerinde yapmış olduğu değişiklikler sebebiyle güncellemiş bulunuyoruz. Yeni kampanyadaki paketlerin özellikleri, ücretleri ve alım şekilleri aşağıda listelenmiştir.

 • 1.Paket: Aylık 100mb limitli pakettir. Aylık ücreti 9TL’dir. Bu paketten faydalanmak için 3G 100MB yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.
 • 2.Paket: Bu paket ile aylık olarak 500mb internet kullanabilirsiniz. Ücreti 15TL’dir. Sahip olmak için 3G 500MB yazıp 5555’e göndermelisiniz.
 • 3.Paket: Aylık 1GB kotanız olur ve sadece cep telefonundan kullanıyorsanız bu size yetecektir. Aylık ücreti 19TL’dir. Sahip olmak için 3G 1GB yazıp 5555’e mesaj atmalısınız.
 • 4.Paket: Sınırsız internet kullanabileceğiniz bir pakettir. 3.pakete göre daha iyidir çünkü arada sadece 3TL fark vardır. Paket ücreti aylık 22TL’dir. Bu paketi almak için 3G SINIRSIZ yazıp 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Avea internet paketleri şu an için gayet uygun. 4.paket en makulü oluyor çok internete giren biriyseniz.

Daha önce de Font İndirme Yazı Fontları konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilir, hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

25.304 kez okundu.

Posted in Teknoloji.

Author

Home Page

İnternetle tam anlamıyla 2003 yılında haşır neşir olmaya başladım. Yıllarca gereksiz işler yapıp zaman öldürdüm internette sonra ufak tefek blog kurma girişimlerim oldu ama hiçbirini sürdürmedim. 2007 yılında tam anlamıyla webmasterlık hayatım başladı, siteler kurmaya başladım zaman geçtikçe bu alanda uzmanlaşıp hayatımı webmasterlığa endeksledim. Şu an saatlerce bilgisayar başında oturup blogram.org ile ilgileniyorum, dışarı çıktığımda ise her fırsatta telefondan takip ediyorum sitemi, gelen yorumları onaylıyorum mümkünse cevap yazıyorum. 2007'den bu yana webmasterlık dışında bür meslek de düşünmedim. Üniversite bitti ama pek de SSK'lı bir iş kaygım yok :)

 

2 Responses

 1. mustafa ozdemir

  03/22/2013, 12:24 pm

  Bence sinirsiz internet paketi icin cok bir
  rakam diger operatorlerde sinirsiz internet
  Daha uygun fiyata

  Cevapla

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published