Astral Seyahat Nedir ve Nasıl Yapılır? Detaylarıyla Öğrenin

, , 1 Comment

Astral seyahat kesinlikle vardır veya kesinlikle yoktur diyemeyiz. Bu konu üzerindeki çalışmalar hala Amerika’da sürmektedir. Astral Seyahat adından da anlaşılacağı üzere ruhun bedenden ayrılıp gezmesidir. İnsan dört boyutta yaşar ancak ruhun bedenden ayrılışı beşinci boyuttur. Ruhun bedenden ayrılıp seyahat etmesinin 5 dakika ile 2 saat arasında sürdüğü söylenir. Stresli bir günün ardından yahut gevşek bir uyku esnasında daha kolay gerçekleştiği iddia edilir. Ruh vücudun göbek kısmından ayrılır. Ruh bedenden ayrılırken bedeni görürse heyecanlanıp astral seyahate engel olabilir.

astral seyahat nedir

Astral seyahat yapılabilmesi halinde oldukça ciddi istihbari faaliyetlere konu olabilir. Hatta ABD’nin bu alanda savaş teknikleri geliştirdiği bilgisi mevcuttur.

New York da yaşayan bir kişi gireceği sınavdan bir gün önce uykusunda sınav sorularının bulunduğu odaya girdiğini iddaa etmiş, hatta soruları söylemiş kimse inanmamış. Sınav sonrası çıkan sorular görülünce bu durum çok dikkat çekmiş.

Parapsikoloji canlılar ile çevresindeki nesnelerin arasındaki etkileşimi inceleyen bir bilim dalıdır. Astral seyahat da tam olarak parapsikolojinin konusuna girer. Bu konuyla profesyonel olarak ilgilenenlerin astral seyahat yaptıkları iddialar arasındadır. Zaten telekinezi de olduğu gibi bu tür denemelerde başarılı olabilmek için yüksek bir inanç ve düşünce gücü gerekmektedir. Yapacağına inanmayan zaten başaramaz.

Daha önce de Ataşehir Özel Ferroli Kombi Bakım Servisi konusuna değinmiştik ona da bir gözatabilirsiniz.

 

One Response

Leave a Reply

(*) Required, Your email will not be published